Producent Luka Pelli – produkty ze skóry i futra dla kobiet, mężczyzn i dzieci

produkt
logo-sklep

UWAGA!
Strony produktów dostępne tylko w języku polskim i angielskim.

Torebki

Kamizelki

Czapki

Rękawiczki

Kożuchy

Nauszniki

Wszelkie zdjęcia umieszczone na stronie Luka-Pelli.pl są własnością Firmy Luka-Pelli Producent Wyrobów Skórzanych z siedzibą w Poroninie, ul. Suche 14. Ich pobieranie, a następnie udostępnianie bez zgody właściciela jest nielegalne i podlega karze grzywny, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3 (zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych – art. 115).

Producent Luka Pelli – produkty skórzane i futrzane  dla kobiet, mężczyzn i dzieci

Produkty ze skóry dla kobiet, mężczyzn i dzieci o wysokiej jakości i dbałości do detali oferuje producent odzieży Luka-Pelli. W naszej ofercie znajdują się tak modne i wygodne w noszeniu elementy garderoby, jak kożuszek damski czy kamizelki futrzane i skórzane, a także praktyczne dodatki: torebki, rękawiczki, nauszniki oraz czapki. Producent produktów ze skóry, futra oferuje najwyższej klasy ubrania, dostosowane w pełni do indywidualnych potrzeb klientów. Na ich specjalne życzenie wykonujemy odzież uszytą zgodnie z podanymi wymiarami i w odpowiadającej naszym klientom kolorystyce.

Nie ma drugiej odzieży tak dobrze chroniącej przed zimnem, jak kożuchy damskie. Sklep internetowy Luka-Pelli oferuje odzież tego typu wykonaną ze skór jagnięcych, miękkich i delikatnych w dotyku, a wyjątkowo lekkich do noszenia. Zaimpregnowana powierzchnia skóry, jaką ma kożuszek damski chroni ją przed zabrudzeniami i wilgocią, a piękny, rozłożysty kaptur może bez problemu zastąpić czapkę i zapobiec uciekaniu ciepła przez głowę. Powrót do naturalnych materiałów spowodował też renesans popularności odzieży, jaką są kożuchy damskie. Sklep internetowy Luka-Pelli pozwala dobrać je w odpowiedniej kolorystyce: ciepłym beżu lub brązie, ponadczasowej czerni lub eleganckiej bieli czy rzucającej się w oczy czerwieni. Zróżnicowana grubość skór używanych do uszycia elementów garderoby powoduje, że oferowane ubrania można nosić zarówno jesienią czy zimą, skutecznie chroniąc się przed chłodem, jak i narzucić na siebie w letnie, chłodniejsze wieczory.

Oferowane w naszym sklepie produkty skórzane dla kobiet, mężczyzn i dzieci są szyte w Polsce, a do ich wykończenia używamy materiałów najwyższej klasy, pochodzących z hodowli w Hiszpanii czy Finlandii. Oryginalne detale i staranne wykonanie powoduje, że odzież marki Luka-Pelli znakomicie sprawdzi się zarówno w casualowych stylizacjach na co dzień, jak i modnych zestawach nawiązujących do stylu boho.