Dodatki i Akcesoria skórzane dla domu

Na stronach sklepu internetowego prezentujemy tylko wybrane modele i wzory z rozległej oferty wyrobów skórzanych naszej produkcji. Oferujemy między innymi: narzuty z naturalnego futra, skóry dekoracyjne oraz różnego rodzaju krzesła ze skóry.

Narzuty z naturalnego futra pochodzące z naszej kolekcji wyróżniają się precyzją wykonania, interesującym wzornictwem i wysoką jakością stosowanych materiałów. Wykonane są one tylko i wyłącznie z naturalnych skór (np. lisa) i występują w szerokiej gamie kolorystycznej. Doskonale pasują zarówno do nowoczesnych wnętrz, gdzie stanowią wyróżniający się element, oraz do tradycyjnych ciepłych pomieszczeń, gdzie swoim designem oraz fakturą dopełniają klimat danego pokoju. Na indywidualne życzenie klientów szyjemy narzuty w innych rozmiarach i kształtach, niż te prezentowane na naszej stronie internetowej.

Dużą popularnością, ze względu na różnorodność możliwych zastosowań cieszą się skóry dekoracyjne np. owcze. Są one praktyczne, wygodne i funkcjonalne, ponieważ mogą służyć także jako koc, dywan czy element dekoracyjny umieszczany na krześle lub fotelu. Aranżacja taka nadaje wnętrzu przytulny, unikalny charakter. Produkt ten charakteryzuje duża różnorodność kolorów i kształtów oraz wysoka jakość wyprawienia, dzięki czemu są miękkie i delikatne w dotyku.

Kolejnym wartym uwagi produktem oferowanym przez nasz sklep są krzesła ze skóry. To elegancki i funkcjonalny element wyposażenia salonu, który przykuwa uwagę swoim niebanalnym wyglądem. Występują one w różnych wersjach kolorystycznych: białej, szarej czy np. brązowo-białej. Istnieje możliwość zamówienia krzesła w dowolnym kolorze. Obok wartości estetycznych siedziska te są też bardzo funkcjonale i wygodne, ze względu na to że są wyściełane gąbką. Obok tradycyjnych krzeseł ze skóry owczej oferujemy oryginalne krzesła-baranki bardzo popularne jako dekoracja w hotelach czy karczmach.

Dużą wagę przywiązujemy by oferowane przez nas produkty, spełniały zawsze wysokie standardy i w pełni satysfakcjonowała naszych klientów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11