Czapki skórzane

Marka Luka-Pelli posiada w swoim szerokim asortymencie bogaty wybór nakryć głowy dla całej rodziny, wykonanych z naturalnego futra oraz skóry. Dużą popularnością w sezonie zimowym cieszą się modne czapki damskie: pilotki, toczki, uszatki, papachy oraz traperki.

Wśród modeli szczególnie wartych polecenia znajduje się damska czapka pilotka. Jest to uniwersalny i ponadczasowy fason odpowiedni dla kobiety w każdym wieku. Wykonana jest ona z futra lisa srebrnego, natomiast główka uszyta jest z barwionej skóry licowej. Czapki damskie o tym fasonie charakteryzuje duża funkcjonalność oraz różnorodność sposobów, na które można je nosić — opcja pozwalająca wiązać troczki z tyłu, co podnosi uszy czapki do góry. Ich wnętrze wyściełane jest miękką podszewką, co dodatkowo chroni głowę przed utratą ciepła. Model ten dostępny jest w wielu wzorach i kolorach oraz czterech podstawowych rozmiarach. Dodatkową regulację zapewnia ściągacz znajdujący się z tyłu. Fason ten występuje także jako czapka futrzana, w całości wykonana z tego wysokiej jakości, naturalnego materiału. Najczęściej spotykane rodzaje to futro królika, jenota lub lisa srebrnego. Tego rodzaju czapka damska zimowa dostępna jest w wielu wersjach kolorystycznych, a elementem wyróżniającym są tutaj zawsze modne i lubiane pompony.

Zimowe czapki damskie z futra oferowane przez nasz sklep charakteryzują się dużą dbałością o estetykę wykonania i modnym designem. Ze względu na wysoką jakość użytych materiałów pasują każdej szykownej klientce, niezależnie od wieku. Popularnym przykładem takiej uniwersalnej elegancji jest prezentowana na naszej stronie internetowej czapka futrzana typu toczek. Wykonana jest ona z futra lisa, a oryginalności nadaje jej naturalna kita.

Skórzane czapki damskie reprezentować może popularny model uszatki. Są to nakrycia głowy składające się z połączenia materiałów, w przeważającej części wykonane ze skóry (zazwyczaj jagnięcej lub owczej). W środku wyłożone są krótko strzyżoną wełną owczą. Warto wspomnieć, że używane do ich produkcji skóry w stu procentach pochodzą z Polski. Są to materiały najwyższej jakości, miłe w dotyku, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz długo utrzymujące ciepło. Nasze produkty wykonujemy z dużą dbałością o detale, łącząc szycie ręczne z maszynowym.

Dokładamy starań, by nasza oferta odpowiadała potrzebom klientek, dlatego też stale powiększamy asortyment o nowe wzory, fasony przy jednoczesnej dbałości o maksymalne wykorzystanie walorów estetycznych danego rodzaju materiału.

Wyświetlanie 1–12 z 62 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 62 wyników