Kołnierze futrzane damskie

Kołnierze futrzane nadają szyku starym płaszczom, bez względu na to czy będą one małe lub duże. Ten jeden detal może sprawić, że garderoba zmieni się nie do poznania. Zauważalny jest również w ostatnich latach wzrost zainteresowania sztucznymi futrami. Szczególnie w sezonie jesiennym bardzo często pojawiają się one na wybiegach modowych w różnych wcieleniach.

Kołnierze futrzane można kochać lub nienawidzić. Kobiecie w tym elemencie garderoby nie można jednak odmówić szyku czy kobiecego wyrazu. Dużą sztuką jest jednak umiejętne połączenie całej stylizacji z futrzanym kołnierzem. Warto zaakcentować tym elementem garderoby cały ubiór. Włochate kołnierze będą się świetnie prezentowały nawet w kurtkach. Nawet najbardziej jeansowe katany będą wstanie uzyskać nutę ekscentryzmu w połączeniu z tym dodatkiem. Można go doszyć z powodzeniem do swojego ulubionego modelu, zmieni się w ten sposób jego oblicze.

Kołnierze futrzane wprowadzą nie tylko innowacyjność do codziennego ubioru, ale pomogą wyróżnić się z tłumu. Niektóre rodzaje kołnierzy mogą nawet wprowadzić nutę kontrowersji. Ten element garderoby pozwala zaprezentować się w nietypowych połączeniach. Kobieta może pokazać w ten sposób swój sportowy, a nawet łobuzerski styl. Nie ma również żadnego problemu, aby stylizacje utrzymać w spójnej kolorystyce. Nie można jednak doprowadzić do przeładowania.

Kobieta ubrana na codzień w kołnierz futrzany będzie prezentowała się awangardowo i oryginalnie. Jest to bardzo dobry sposób na wyjście przed szereg.

Wyświetlanie 1–12 z 44 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 44 wyników