Zamów telefonicznie: 884-848-200

Polski producent odzieży skórzanej

a
Zamówienia hurtowe

Poza sprzedażą detaliczną możemy zaoferować Państwu sprzedaż naszych wyrobów w ilościach hurtowych. Nasza oferta hurtowa skierowana jest do firm oraz przedsiębiorców prowadzących sprzedaż w sklepach stacjonarnych, galeriach handlowych, bazarach, sklepach internetowych.

Zapraszamy do obejrzenia naszych kolekcji. Znajdą w nich Państwo niepowtarzalne: kożuchy, kurtki, płaszcze, futra, futrzane nauszniki, czapki z pomponem, czapki futrzane, czapki pilotki, czapki z lisa, czapki z królika, futrzane toczki, torebki i rękawiczki skórzane, idealne na każdą okazję.

Aby otrzymać ofertę hurtową należy przesłać do nas następujący formularz zamówieniowy oraz dane swojej firmy lub skontaktować się przez e-maila: biuro@luka-pelli.pl albo dzwonić bezpośrednio pod numer telefonu +48 884 848 200. Po otrzymaniu zgłoszenia i weryfikacji zamówienia podane zostaną ceny hurtowe zamówionego towaru oraz czas realizacji. Przy zamówieniu większej ilości towaru zamówienie realizujemy na podstawie cennika hurtowego.

Sklep internetowy zastrzega sobie prawo odmowy podania cen hurtowych w przypadku, gdy w danej Galerii Handlowej lub innym punkcie handlowym występuje towar dostarczony za pośrednictwem naszej firmy.

Przesyłki nadawane są firmą kurierską lub Pocztą Polską. Realizacja zamówienia następuje po zaakceptowaniu cen i warunków współpracy oraz terminu realizacji.
Koszt dostawy ustalany jest indywidualnie w zależności od wielkości i wartości zamówienia.

Jak złożyć zamówienie hurtowe?

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze w godzinach 9.00 – 17.00. Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego lub skontaktuj się telefonicznie (+48 884 848 200 lub +48 697 223 583). Z przyjemnością doradzimy i zajmiemy się Twoim zgłoszeniem.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Odwiedź Sklep hurtowy Luka-Pelli!

Zapraszamy do naszego sklepu hurtowego, gdzie na miejscu można obejrzeć, przymierzyć i zakupić nasze produkty 

Luka-Pelli producent wyrobów Skórzanych Suche 14, 34-520 Poronin