Zamówienia hurtowe

Poza sprzedażą detaliczną możemy zaoferować Państwu sprzedaż naszych wyrobów w ilościach hurtowych. Nasza oferta hurtowa skierowana jest do firm oraz przedsiębiorców prowadzących sprzedaż w sklepach stacjonarnych, galeriach handlowych, bazarach, sklepach internetowych.

Zapraszamy do obejrzenia naszych kolekcji. Znajdą w nich Państwo niepowtarzalne: kożuchy, kurtki, płaszcze, futra, futrzane nauszniki, czapki z pomponem, czapki futrzane, czapki pilotki, czapki z lisa, czapki z królika, futrzane toczki, torebki i rękawiczki skórzane, idealne na każdą okazję.

Aby otrzymać ofertę hurtową należy przesłać do nas następujący formularz zamówieniowy oraz dane swojej firmy lub skontaktować się przez e-maila: biuro@luka-pelli.pl albo dzwonić bezpośrednio pod numer telefonu +48 697 223 583. Po otrzymaniu zgłoszenia i weryfikacji zamówienia podane zostaną ceny hurtowe zamówionego towaru oraz czas realizacji. Minimalna wartość zamówienia to 10 szt.

Sklep internetowy zastrzega sobie prawo odmowy podania cen hurtowych w przypadku, gdy w danej Galerii Handlowej lub innym punkcie handlowym występuje towar dostarczony za pośrednictwem naszej firmy.

Przesyłki nadawane są firmą kurierską UPS lub Pocztą Polską. Realizacja zamówienia następuje po zaakceptowaniu cen i warunków współpracy oraz terminu realizacji.
Koszt dostawy ustalany jest indywidualnie w zależności od wielkości i wartości zamówienia.

Jak złożyć zamówienie hurtowe?

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w dni robocze w godzinach 9.00 – 17.00. Napisz do nas korzystając z poniższego formularza lub skontaktuj się telefonicznie (+48 697 223 583). Z przyjemnością doradzimy i zajmiemy się Twoim zgłoszeniem.

Pola zaznaczone gwiazdką * są wymagane.